Vesti

PLASMAN UČENIKA NA INTERNACIONALNOM TAKMIČENJU "DAVORIN JENKO" 2014.


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Miljković Katarina flauta III razred OMŠ I Biljana Miljković
Mičić Mihajlo saksofon III razred OMŠ I Predrag Ristić
Stojiljković Nikola klavir I razred SMŠ I Ivana Kostić
Milenković Ognjen truba II razred OMŠ II Milorad Pejčić
Demirović Nacko truba I razred SMŠ III Milorad Pejčić


PLASMAN UČENIKA NA REPUBLIČKOM TAKMIČENJU MUZIČKIH I BALETSKIH ŠKOLA SRBIJE 2014.


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Nemanja Milenković harmonika II razred OMŠ I Vasilije Stamenković
David Kostić gitara III razred SMŠ I Vladimir Savić
Selestina Vučković violina II razred SMŠ I Boban Stojilković
Vuk Veljović gitara III razred OMŠ I Milan Pešić
Kristina Petrović gitara II razred OMŠ I Milan Pešić
Marija Pejić klavirski duo II razred OMŠ II Ana Krulj
Lea Stevanović II razred OMŠ Irena Avramović
Vuk Krstić gitara I razred OMŠ II Ljubisav Anđelković
Milena Nikolić gitara II razred OMŠ II Ljubisav Anđelković
Jana Ristić violina Pripremni razred II Olivera Todorović
Luka Cvetković gitara II razred SMŠ II Milan Pešić
Jelena Pejić violina I razred SMŠ III Boban Stojilković
Danica Mitić violončelo I razred OMŠ III Marijana Prokić
Mihajlo Pejić harmonika II razred OMŠ pohvala Vladica Dimitrijević
Emilija Lepojević violina III razred OMŠ pohvala Milica Cakić
Bogdan Jovanović violončelo IV razred SMŠ / Marijana Prokić


PLASMAN UČENIKA NA 58. FESTIVALU MUZIČKIH I BALETSKIH ŠKOLA SRBIJE 2014.


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Nikola Bošković saksofon III razred OMŠ I Predrag Ristić
Iva Mišić klavir III razred OMŠ I Ivana Kostić
Vuk Veljović gitara III razred OMŠ II Milan Pešić
Katarina Gičić solo pevanje II razred OMŠ II Ninoslava Stamenković
Marija Pejić
Lea Stefanović
Klavirski duo II razred OMŠ II Ana Krulj
Irena Avramović


PLASMAN UČENIKA NA TAKMIČENJU "ŠOPENIJADA 2014", BEOGRAD


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Nikola Stojiljković klavir I razred SMŠ I Ivana Kostić


PLASMAN UČENIKA NA TAKMIČENJU
„MLADI PIJANISTI 2014“, KRAGUJEVAC


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Miloš Cvetković klavir I razred SMŠ I Ivana Kostić
Iva Mišić klavir III razred OMŠ I Ivana Kostić


PLASMAN UČENIKA NA MEĐUNARODNOM FESTIVALU MLADIH PIJANISTA 2014, ŠABAC


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Miloš Cvetković klavir I razred SMŠ II Ivana Kostić
Iva Mišić klavir III razred OMŠ I Ivana Kostić


PLASMAN UČENIKA NA
XIII MEĐUNARODNOM TAKMIČENJU MLADIH
PIJANISTA 2014, NIŠ


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Iva Mišić klavir III razred OMŠ I Ivana Kostić


PLASMAN UČENIKA NA MEĐUOKRUŽNOM TAKMIČENJU HARMONIKE 2014.


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Luka Stoiljković harmonika II razred OMŠ I Boban Kostić


PLASMAN UČENIKA NA TAKMIČENJU
„DANI HARMONIKE 2014“, SMEDEREVO


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Nemanja Milenković harmonika II razred OMŠ I Vasilije Stamenković
Mihajlo Pejić harmonika II razred OMŠ I Vladica Dimitrijević
Luka Mladenović harmonika I razred OMŠ II Boban Kostić
Luka Stoiljković harmonika II razred OMŠ III Boban Kostić


PLASMAN UČENIKA NA TAKMIČENJU
„ZVEZDANE STAZE 2014“, KRAGUJEVAC


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Nemanja Milenković harmonika II razred OMŠ I Vasilije Stamenković
Mihajlo Pejić harmonika II razred OMŠ II Vladica Dimitrijević


PLASMAN UČENIKA NA
XIX INTERNACIONALNOM TAKMIČENJU „PETAR KONJOVIĆ“ 2014, BEOGRAD


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Iva Mišić klavir III razred OMŠ I Ivana Kostić
Doroteja Aranđelović solo pevanje I razred SMŠ pohvala Ninoslava Stamenković


PLASMAN UČENIKA NA
TAKMIČENJU „SRPSKE SOLO PESME 2014“, MLADENOVAC


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Aleksandra Mitrović solo pevanje III razred SMŠ I Nada Jovanović
Boba Stanković solo pevanje II razred SMŠ II Nada Jovanović
Marko Branković solo pevanje I razred SMŠ II Nada Jovanović
Doroteja Aranđelović solo pevanje I razred SMŠ II Ninoslava Stamenković


PLASMAN UČENIKA NA
„TAKMIČENJU SOLO PEVAČA 2014“, PANČEVO


Ime i prezime učenika Instrument Razred Nagrade Predmetni profesor
Lola Stanković solo pevanje I razred OMŠ I Dragana Mitić
Bojan Cvetković solo pevanje I razred OMŠ I Dragana Mitić
Ivana Mitić solo pevanje I razred OMŠ III Ninoslava Stamenković
Nataša Živković solo pevanje I razred OMŠ III Ninoslava Stamenković

Na početak strane